Taborjenje v Sloveniji

Moderator:Ashucky

User avatar
gothwolf
Language Forum Moderator
Posts:2455
Joined:2006-04-15, 6:33
Gender:male
Location:Sofia
Country:BGBulgaria (България)
Contact:
Taborjenje v Sloveniji

Postby gothwolf » 2011-03-02, 21:29

Poleti želim oditi na kampiranje na Blatno jezero v Madžarski, ampak lahko se ustavim tudi v Slovenijo za nekaj dni. 8-) Zato bi želel, če mi kdo priporoča lepi kampi v Sloveniji tudi in kraji, ki jih moram obiskati.

User avatar
Ashucky
Posts:1745
Joined:2010-11-09, 18:35
Real Name:Andrej
Gender:male
Location:Ljubljana
Country:SISlovenia (Slovenija)
Contact:

Re: Taborjenje v Sloveniji

Postby Ashucky » 2011-03-02, 22:36

Nekaj malega lepotnega popravila:
gothwolf wrote:Poleti želim oditi na kampiranje na Blatno jezero (k Blatnemu jezeru) v Madžarski na Madžarkem, ampak lahko se ustavim tudi v Slovenijo Sloveniji za nekaj dni. 8-) Zato bi želel, če (bi) mi lahko kdo priporoča priporoči(l) kakšne lepi kampi lepe kampe v Sloveniji tudi in kraji kraje, ki jih moram obiskati.

;)
Kdaj točno pa bi to šel kapirati? Če že veš bolj določen datum, seveda, bi se lahko kje srečala. :) Sicer pa imaš kampov malo morje, če imaš v mislih kakšen določen kraj, ti lahko tam kaj poiščem. Poznam zelo lep kamp ob Bohinjskem jezeru, kamp Zlatorog. Kar se tiče krajev, je seznam kar dolg, je pa tudi odvisno od tega, kaj bi si želel ogledati. Vsekakor bi ti priporočil ogled Bohinja in Bleda, Ljubljane, lahko skočiš do Obale, pa tudi Lipica bi ti bila mogoče zanimiva. Da ne omenjam gradov, teh imaš na pretek. :)
Slovenščina (sl)English (en)Italiano (it)漢語 (zh)Español (es)Suomi (fi)Svenska (sv)日本語 (ja)فارسی (fa)Nešili (hit)
The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.
Največji sovražnik znanja ni nevednost, marveč iluzija znanja.

User avatar
gothwolf
Language Forum Moderator
Posts:2455
Joined:2006-04-15, 6:33
Gender:male
Location:Sofia
Country:BGBulgaria (България)
Contact:

Re: Taborjenje v Sloveniji

Postby gothwolf » 2011-03-03, 0:53

Blizu 30 minut sem ga pisal in še imam veliko napak. :para:
Vseeno! Hvala ti za priporočila, vendar moj načrt še ni jasen. Želel bi preživeti dva tedna na kampih nekje v Centralni Evropi in moram opredeliti moj načrt potovanja. Nočem na morje - rajši imam goro. Bolj se zanimam za prirodo kot za ljudje in mesta.

P.S. Ja, bi bilo dobro, če bi se srečala.

User avatar
Ashucky
Posts:1745
Joined:2010-11-09, 18:35
Real Name:Andrej
Gender:male
Location:Ljubljana
Country:SISlovenia (Slovenija)
Contact:

Re: Taborjenje v Sloveniji

Postby Ashucky » 2011-03-03, 23:47

gothwolf wrote:Blizu 30 minut sem ga pisal in še imam veliko napak. :para:
Vseeno! Hvala ti za priporočila, vendar moj načrt še ni jasen. Želel bi preživeti dva tedna na v kampih nekje v Centralni Srednji* Evropi in moram opredeliti moj svoj načrt potovanja. Nočem na morje - rajši imam goro gore. Bolj se zanimam za prirodo naravo kot za ljudje ljudi in mesta.

P.S. Ja, bi bilo dobro, če bi se srečala.

*"Centralna Evropa" je razumljivo, vendar ne zveni v redu, veliko bolje je, če uporabiš slovenski izraz "Srednja Evropa".

Hehe, saj ni problema, vaja dela mojstra. :)

Sicer pa, če hočeš videti naravo, potem imaš tudi kar precej izbire tukaj, še posebej v Alpah. Moraš obistaki Logarsko dolino, Bohinj in Bled pa sta le izhodiščni točki za pohode. Nekaj let nazaj smo z družino šli na celodnevni pohod, štartali smo iz kampa Zlatorog ob 8-ih zjutraj in se vrnili nazaj ob 9-ih zvečer. To je bil eden izmed mojin najlepših pohodov, kar dolga in zanimiva tura. Še vedno pa si želim splezati na Triglav. Vsak Slovenec mora vsaj enkrat v svojem življenju stati na vrhu Triglava. :lol:
Slovenščina (sl)English (en)Italiano (it)漢語 (zh)Español (es)Suomi (fi)Svenska (sv)日本語 (ja)فارسی (fa)Nešili (hit)
The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.
Največji sovražnik znanja ni nevednost, marveč iluzija znanja.

User avatar
gothwolf
Language Forum Moderator
Posts:2455
Joined:2006-04-15, 6:33
Gender:male
Location:Sofia
Country:BGBulgaria (България)
Contact:

Re: Taborjenje v Sloveniji

Postby gothwolf » 2011-03-04, 12:52

Jaz pa sem našel to spletno stran in zdi se mi, da je uporaben. Ah, lahko ne dočakam poletje... :mrgreen: Moram samo opredeliti si načrt.
Hvala za odgovor!

User avatar
Ashucky
Posts:1745
Joined:2010-11-09, 18:35
Real Name:Andrej
Gender:male
Location:Ljubljana
Country:SISlovenia (Slovenija)
Contact:

Re: Taborjenje v Sloveniji

Postby Ashucky » 2011-03-04, 22:34

gothwolf wrote:Jaz pa sem našel to spletno stran in zdi se mi, da je uporaben uporabna. Ah, lahko ne dočakam poletje [Kaj si mislil s tem?] ... :mrgreen: Moram samo opredeliti si načrt.
Hvala za odgovor!

No, lepo, tistale stran ti bo pa kar koristila. Še jaz nisem vedel zanjo. :P Po hitrem pregedu sem videl, da je gori kar veliko, če že ne vsi, kampi v Sloveniji. Precej je takih, ki ti bojo všeč, če imaš rad naravo. :)
Slovenščina (sl)English (en)Italiano (it)漢語 (zh)Español (es)Suomi (fi)Svenska (sv)日本語 (ja)فارسی (fa)Nešili (hit)
The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.
Največji sovražnik znanja ni nevednost, marveč iluzija znanja.

User avatar
gothwolf
Language Forum Moderator
Posts:2455
Joined:2006-04-15, 6:33
Gender:male
Location:Sofia
Country:BGBulgaria (България)
Contact:

Re: Taborjenje v Sloveniji

Postby gothwolf » 2011-03-05, 20:19

Ashucky wrote:
gothwolf wrote:Ah, lahko ne dočakam poletje [Kaj si mislil s tem?] ...


"I can't wait for summer to come." :oops:

User avatar
Ashucky
Posts:1745
Joined:2010-11-09, 18:35
Real Name:Andrej
Gender:male
Location:Ljubljana
Country:SISlovenia (Slovenija)
Contact:

Re: Taborjenje v Sloveniji

Postby Ashucky » 2011-03-05, 21:57

Ak, ok, potem pa je: "Komaj čakam poletje./Komaj čakam, da pride poletje." :)
Slovenščina (sl)English (en)Italiano (it)漢語 (zh)Español (es)Suomi (fi)Svenska (sv)日本語 (ja)فارسی (fa)Nešili (hit)
The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.
Največji sovražnik znanja ni nevednost, marveč iluzija znanja.

User avatar
gothwolf
Language Forum Moderator
Posts:2455
Joined:2006-04-15, 6:33
Gender:male
Location:Sofia
Country:BGBulgaria (България)
Contact:

Re: Taborjenje v Sloveniji

Postby gothwolf » 2011-03-05, 23:00

Ja, točno tako! :)


Return to “Slovenian (Slovenski)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests