A következő hozzászóló...

Moderator:france-eesti

User avatar
france-eesti
Language Forum Moderator
Posts:4236
Joined:2016-01-02, 19:41
Gender:female
Location:France
Country:FRFrance (France)
Re: A következő hozzászóló...

Postby france-eesti » 2017-11-27, 6:03

Levike wrote:A zongora is vagány, de a hegedű hordható, míg a zongora hááát kevésbé tehető be egy hátitáskába.

Akkor szerintem a harmonika a legjobb megoldás Neked :silly:

Levike wrote:A következő hozzászóló volt-e valaha Szlovákiában kirándulni? (Jövőben megyek és kiváncsiskodom) :ohwell:

Soha mentem, bár nagyon érdekel! Azt kívántam csinálni 2018-ban a születésnapjámon de sajnos, mint most majdnem semmit ehetek, akkor hiszem, hogy lesz bonyolult... Mikor mész? Nagyon kíváncsi vagyok én is! És már tudod, hogy pontosan hova mész? Egyik könyvért, amit írtam kerestem dokumentaciót Ružomberokról és Vlkolínecről - nagyon kíváncívá tett engem :D

A következő személy el fogja mesélni nekünk a munkája legérdekesebb részét.
(fr) Native - (en) Fluentish - (pt) Fluentish when I was younger - (hu) Can sustain a conversation with a patient and kind magyar or order some beer and lecsó in Budapest - (it) On Duolingo ma posso ordinare uno Spritz ed antipasti in un ristorante :blush:

User avatar
Levike
Posts:6153
Joined:2013-04-22, 19:26
Real Name:Levi
Gender:male
Location:Budapest
Country:HUHungary (Magyarország)

Re: A következő hozzászóló...

Postby Levike » 2017-11-27, 21:11

france-eesti wrote:Soha sem mentem, bár nagyon érdekel! Azt kívántam csinálni 2018-ban a születésnapomon de sajnos, mint most majdnem semmit sem ehetek, akkor hiszem, hogy bonyolult lesz... Mikor mész? Nagyon kíváncsi vagyok én is! És már tudod, hogy pontosan hova mész? Egyik könyvért, amit írtam kerestem dokumentaciót Ružomberokról és Vlkolínecről - nagyon kíváncsivá tett engem. :D

Jövő Márciusban. Akkor fogok menni. Van egy program, amely olyan mint az Erasmus és arra most egy hónapja íratkoztam fel az egyetememnél és Kassát kaptam meg. (https://hu.wikipedia.org/wiki/Kassa).

Úgy tervezem, hogy az egész Kelet-Szlovákiát végig fogom kirándulni, mindenképpen legalább a Szepesi Kastélyt és a Lomnici csúcsot. :yep: Mert mindkettő nagyon közel van Kassához.
https://www.esn.sk/sites/default/files/ ... k=ml9O2qfk
https://i.ytimg.com/vi/GI0E8RMi3cU/maxresdefault.jpg

A következő személy el fogja mesélni nekünk a munkája legérdekesebb részét.

A sok gondolkodás. Programozó vagyok. Szeretem, mikor rengeteget kell gondolkodnom azon, hogy hogy írjam meg a kódomat, hogy jól működjön is és jól is nézzen ki, vagyis, hogy olvasható is legyen még 2-3 hónap múlva is.

Következő hozzászólónak: "Mi az élet értelme?"
(Ilyen kérdésekre általában vagy nagyon komoly vagy nagyon vicces válaszok jönnek :mrgreen: )

User avatar
france-eesti
Language Forum Moderator
Posts:4236
Joined:2016-01-02, 19:41
Gender:female
Location:France
Country:FRFrance (France)

Re: A következő hozzászóló...

Postby france-eesti » 2017-11-29, 14:56

Levike wrote:Úgy tervezem, hogy az egész Kelet-Szlovákiát végig fogom kirándulni, mindenképpen legalább a Szepesi Kastélyt és a Lomnici csúcsot. :yep: Mert mindkettő nagyon közel van Kassához.
https://www.esn.sk/sites/default/files/ ... k=ml9O2qfk
https://i.ytimg.com/vi/GI0E8RMi3cU/maxresdefault.jpg

Az gyönyörű :) Nagyon tetszik! Akkor várom, hogy mondjad, hogy az olyan szép, mint tűnik :)

Levike wrote:A sok gondolkodás. Programozó vagyok. Szeretem, mikor rengeteget kell gondolkodnom azon, hogy hogy írjam meg a kódomat, hogy jól működjön is és jól is nézzen ki, vagyis, hogy olvasható is legyen még 2-3 hónap múlva is.

Az jó :) Nem vagyok programozó mert sem képes vagyok írni egyik kód sort :D de projektvezetőként, tudom, hogy az nagyon fontos hogy a kód legyen olvasható a jövő generációnak :D

Levike wrote:Következő hozzászólónak: "Mi az élet értelme?"
(Ilyen kérdésekre általában vagy nagyon komoly vagy nagyon vicces válaszok jönnek :mrgreen: )


Lefogyni.

A következő nem szeretne meghízni akkor arra figyel, amit eszik.
(fr) Native - (en) Fluentish - (pt) Fluentish when I was younger - (hu) Can sustain a conversation with a patient and kind magyar or order some beer and lecsó in Budapest - (it) On Duolingo ma posso ordinare uno Spritz ed antipasti in un ristorante :blush:

User avatar
Levike
Posts:6153
Joined:2013-04-22, 19:26
Real Name:Levi
Gender:male
Location:Budapest
Country:HUHungary (Magyarország)

Re: A következő hozzászóló...

Postby Levike » 2017-12-02, 22:22

Meg vagyok elégedve a testsúlyommal.
De nem vagyok az a fajta, aki sokat gondolkodik az evésről.

S ha történik bármi, mindig ott van a konditerem. :)

A következő hozzászóló figyel arra, hogy egészségesen egyen.

User avatar
france-eesti
Language Forum Moderator
Posts:4236
Joined:2016-01-02, 19:41
Gender:female
Location:France
Country:FRFrance (France)

Re: A következő hozzászóló...

Postby france-eesti » 2017-12-03, 8:20

Igen... Folyton... Az egy nagy rögeszme nekem :( :(
Orthorexiás vagyok (mert anorexiás nem volt elég) :P

Hányszor hetente a következő személy megy a konditerembe?
(fr) Native - (en) Fluentish - (pt) Fluentish when I was younger - (hu) Can sustain a conversation with a patient and kind magyar or order some beer and lecsó in Budapest - (it) On Duolingo ma posso ordinare uno Spritz ed antipasti in un ristorante :blush:

User avatar
Levike
Posts:6153
Joined:2013-04-22, 19:26
Real Name:Levi
Gender:male
Location:Budapest
Country:HUHungary (Magyarország)

Re: A következő hozzászóló...

Postby Levike » 2017-12-06, 21:06

Hetente minimum egyszer maximum kétszer. És mindig kb. 1 vagy 2 órát töltök ott.

A következő hozzászóló szokott mozogni? (Sport vagy olyasni)

User avatar
france-eesti
Language Forum Moderator
Posts:4236
Joined:2016-01-02, 19:41
Gender:female
Location:France
Country:FRFrance (France)

Re: A következő hozzászóló...

Postby france-eesti » 2017-12-09, 8:41

Egyszer hetente megyek az uszodaba, és próbálok tornászni háromszor hetente is, de sajnos nincs elég időm ahhoz, hogy menni a konditerembe. Viszont így, mint itthon tornászok, akkor gyakorolhatok pontosan hogyan kívánok. Amikor nem fázok, megyek biciklizni is.

A következő személy inkább sportol mert kíván maradni egészséges, nem pedig mert szeret sportolni.
(fr) Native - (en) Fluentish - (pt) Fluentish when I was younger - (hu) Can sustain a conversation with a patient and kind magyar or order some beer and lecsó in Budapest - (it) On Duolingo ma posso ordinare uno Spritz ed antipasti in un ristorante :blush:

User avatar
Levike
Posts:6153
Joined:2013-04-22, 19:26
Real Name:Levi
Gender:male
Location:Budapest
Country:HUHungary (Magyarország)

Re: A következő hozzászóló...

Postby Levike » 2017-12-18, 22:47

france-eesti wrote:Egyszer hetente megyek az uszodába, és próbálok tornászni háromszor hetente is, de sajnos nincs elég időm ahhoz, hogy menjek a konditerembe. Viszont így, mint itthon tornászok, akkor gyakorolhatok pontosan hogyan kívánok. Amikor nem fázok, megyek biciklizni is.

A következő személy inkább sportol mert kíván egészséges maradni, nem pedig mert szeret sportolni.

Ez pontosan én vagyok. Vagyis nem pontosan az egészség miatt, de a konditerem mellett nem nagyon mozdulok és egész nap nem lehet a gép előtt ülni. Plusz, nem tetszik, hogy hasam legyen. :silly:

A következő hozzászóló városában alig volt valami hó...

User avatar
france-eesti
Language Forum Moderator
Posts:4236
Joined:2016-01-02, 19:41
Gender:female
Location:France
Country:FRFrance (France)

Re: A következő hozzászóló...

Postby france-eesti » 2017-12-19, 12:24

Levike wrote:Ez pontosan én vagyok. Vagyis nem pontosan az egészség miatt, de a konditerem mellett nem nagyon mozdulok és egész nap nem lehet a gép előtt ülni. Plusz, nem tetszik, hogy hasam legyen. :silly:

100% egyetértek Veled! én is úgy érzem, hogy egy nap a gép előtt után, van szükségem mozdulni! A lábaim kérnek! Még ha csak 20-25 percet tornászok naponta, az elég, jobban érzem magam!

Levike wrote:A következő hozzászóló városában alig volt valami hó...

Igazad van itt is :-) Nagyon ritkan esik a hó, és amikor jön a hó, akkor az nagy pánik mindenkinek :P Az olyan ritka, hogy az emberek nem tudják, hogy hogyan viselkedni kell!

A következő személy hány szabadság napot meg fog kapni Karacsonykor?
(fr) Native - (en) Fluentish - (pt) Fluentish when I was younger - (hu) Can sustain a conversation with a patient and kind magyar or order some beer and lecsó in Budapest - (it) On Duolingo ma posso ordinare uno Spritz ed antipasti in un ristorante :blush:

User avatar
Levike
Posts:6153
Joined:2013-04-22, 19:26
Real Name:Levi
Gender:male
Location:Budapest
Country:HUHungary (Magyarország)

Re: A következő hozzászóló...

Postby Levike » 2018-02-07, 18:25

Hát karácsony rég elmúlt. Nem voltam nagyon aktív itt. :mrgreen:

Már nem tudom mennyi szabadnapom volt de idén van 30. Sok maradott a múlt évről. 8-)

A következő hozzászóló országában hány szabadnap szokott lenni általában?

User avatar
france-eesti
Language Forum Moderator
Posts:4236
Joined:2016-01-02, 19:41
Gender:female
Location:France
Country:FRFrance (France)

Re: A következő hozzászóló...

Postby france-eesti » 2018-02-12, 12:44

5 hét (akkor 5 x 5) + 10 más nap ha dolgozom többet mint 35 óra hetente.

A következő személy hány óra általaban dolgozik naponta?
(fr) Native - (en) Fluentish - (pt) Fluentish when I was younger - (hu) Can sustain a conversation with a patient and kind magyar or order some beer and lecsó in Budapest - (it) On Duolingo ma posso ordinare uno Spritz ed antipasti in un ristorante :blush:

User avatar
gothwolf
Language Forum Moderator
Posts:2455
Joined:2006-04-15, 6:33
Gender:male
Location:Sofia
Country:BGBulgaria (България)
Contact:

Re: A következő hozzászóló...

Postby gothwolf » 2018-03-05, 10:04

Nyolc órás a munkanapom.

A következő hozzászóló idegen nyelvű rádiót hallgat.

User avatar
france-eesti
Language Forum Moderator
Posts:4236
Joined:2016-01-02, 19:41
Gender:female
Location:France
Country:FRFrance (France)

Re: A következő hozzászóló...

Postby france-eesti » 2018-03-06, 8:54

A radiót nem hallgatom, a zenét pedig sokat 8-)

Mit csinál a követező személy amikor fáj a feje?
(fr) Native - (en) Fluentish - (pt) Fluentish when I was younger - (hu) Can sustain a conversation with a patient and kind magyar or order some beer and lecsó in Budapest - (it) On Duolingo ma posso ordinare uno Spritz ed antipasti in un ristorante :blush:

User avatar
Levike
Posts:6153
Joined:2013-04-22, 19:26
Real Name:Levi
Gender:male
Location:Budapest
Country:HUHungary (Magyarország)

Re: A következő hozzászóló...

Postby Levike » 2018-03-14, 14:55

Sosem fáj a fejem. :ohwell:

A következő hozzászóló mit szokott tenni, ha kint esik az eső vagy ha nagyon rossz idő van?

User avatar
france-eesti
Language Forum Moderator
Posts:4236
Joined:2016-01-02, 19:41
Gender:female
Location:France
Country:FRFrance (France)

Re: A következő hozzászóló...

Postby france-eesti » 2018-03-17, 8:02

Kalappal csinálok amit csinálnom kell :partyhat:
Vagy maradok bent és játszom a gyerekekkel, főzünk palacsintát és zenélünk.
Vagy megyünk a moziba, vagy rendbe teszük a szobákat... Mindig van sok dolog, ami az lehet csinálni!

A következő személy depressziósnak szoktott érzeni magát vasárnap este.
(fr) Native - (en) Fluentish - (pt) Fluentish when I was younger - (hu) Can sustain a conversation with a patient and kind magyar or order some beer and lecsó in Budapest - (it) On Duolingo ma posso ordinare uno Spritz ed antipasti in un ristorante :blush:

User avatar
Palabriscious
Posts:148
Joined:2009-08-22, 19:16
Real Name:Jonas
Country:DEGermany (Deutschland)

Re: A következő hozzászóló...

Postby Palabriscious » 2018-03-25, 20:03

Hát, volt ilyen időszak is. Nem mondanám, hogy depressziós, de talán egy kicsit szomorú :D

A következő hozzászóló olvasni szokott a lefekvés előtt.
Deutsch, English, Magyar, Suomi, Eesti Keel, Svenska, Norsk, Español, Русский, Portuguese, Italiano.

User avatar
france-eesti
Language Forum Moderator
Posts:4236
Joined:2016-01-02, 19:41
Gender:female
Location:France
Country:FRFrance (France)

Re: A következő hozzászóló...

Postby france-eesti » 2018-03-26, 8:11

Igen, de csak néhány oldalt elolvasok, mert nagyon gyorsan elaszlom.

A következő hozzászóló jobban szeret írni egy e-mailt mint telefonálni ha van szüksége elmondani valamit.
(fr) Native - (en) Fluentish - (pt) Fluentish when I was younger - (hu) Can sustain a conversation with a patient and kind magyar or order some beer and lecsó in Budapest - (it) On Duolingo ma posso ordinare uno Spritz ed antipasti in un ristorante :blush:

User avatar
Palabriscious
Posts:148
Joined:2009-08-22, 19:16
Real Name:Jonas
Country:DEGermany (Deutschland)

Re: A következő hozzászóló...

Postby Palabriscious » 2018-03-26, 13:34

Attól függ, kivel kell beszélnem. De tényleg nem szeretek telefonálni, legalább vadidegen emberekkel :?

A következő hozzászóló nem tud autót vezetni.
Deutsch, English, Magyar, Suomi, Eesti Keel, Svenska, Norsk, Español, Русский, Portuguese, Italiano.

User avatar
france-eesti
Language Forum Moderator
Posts:4236
Joined:2016-01-02, 19:41
Gender:female
Location:France
Country:FRFrance (France)

Re: A következő hozzászóló...

Postby france-eesti » 2018-03-26, 14:26

De, egy autót tudok vezetni, egy motort pedig nem. De szívesen sétálok motorral ha a férjem vezeti a motort :)

A következő személy szeretne kapni egy motori vezetői jogosítványt.
(fr) Native - (en) Fluentish - (pt) Fluentish when I was younger - (hu) Can sustain a conversation with a patient and kind magyar or order some beer and lecsó in Budapest - (it) On Duolingo ma posso ordinare uno Spritz ed antipasti in un ristorante :blush:

User avatar
Levike
Posts:6153
Joined:2013-04-22, 19:26
Real Name:Levi
Gender:male
Location:Budapest
Country:HUHungary (Magyarország)

Re: A következő hozzászóló...

Postby Levike » 2018-04-03, 20:28

Nem, nem. Nincs meg az a bátorság, hogy motort vezessek.. :)

Van-e valami, amit következő hozzászóló még nem próbált ki, mert félt tőle?


Return to “Hungarian (Magyar)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests