Kas sa oled kuulnud Hospitaly Club:st?

Moderator: aaakknu

Martin303
Real Name: Martin Aaspalu
Country: EE Estonia (Eesti)

Kas sa oled kuulnud Hospitaly Club:st?

Postby Martin303 » 2008-05-15, 11:15

Mina sain esimest korda teada sellest organisatsioonist ajalehes. Seal oli artikel sellest kuidas üks läti tütarlaps leidis ühe inimese Eestist, kes pakkus talle majutust.
Selle organisatsiooni abil on võimalik saada tasuta majutust, leides inimese, kes on nõus majutama.
Minu meelest ongi parem ööbida kellegi kodus kui ööbida kuskil hotellis või külalistemajas. Need on ju kõikjal peaaegu ühesugused ja keele praktiseerimiseks on ju parem :wink: ööbida kellegi juures. Ja kõik see on tasuta!!! Majutaja ei küsi selle eest raha. Halb on ainult see, et väga kaua võtta aega see kuni nad aksepteerivad profiile (kasutajakontosid) ja pääseb ligi oma kontole ja saab hakata otsima inimest, kes oleks nõus majutust pakkuma.
www.hospitalyclub.org Tere tulemast!!

I got first time to know about organisation Hospitaly Club from newspaper. There were articel about Latvian
girl who found one person from Estonia and that person offered her accomodation.
Thank for that organisation, you will get free accomodation.
I think that it is better to live at somebody home than in the hotells or in the guesthouse. Then it better change to practise language also.
Bad is only that it takes lot of time when they will accept your account and you can start with person finding, who can offer you accomodation.
:?

Levo

Re: Kas sa oled kuulnud Hospitaly Club:st?

Postby Levo » 2008-05-15, 13:41

Martin303 wrote:Mina sain esimest korda teada sellest organisatsioonist ajalehes. Seal oli artikel sellest kuidas üks läti tütarlaps leidis ühe inimese Eestist, kes pakkus talle majutust.
Selle organisatsiooni abil on võimalik saada tasuta majutust, leides inimese, kes on nõus majutama.
Minu meelest ongi parem ööbida kellegi kodus kui ööbida kuskil hotellis või külalistemajas. Need on ju kõikjal peaaegu ühesugused ja keele praktiseerimiseks on ju parem :wink: ööbida kellegi juures. Ja kõik see on tasuta!!! Majutaja ei küsi selle eest raha. Halb on ainult see, et väga kaua võtta aega see kuni nad aksepteerivad profiile (kasutajakontosid) ja pääseb ligi oma kontole ja saab hakata otsima inimest, kes oleks nõus majutust pakkuma.
www.hospitalyclub.org Tere tulemast!!

I got first time to know about organisation Hospitaly Club from newspaper. There were articel about Latvian
girl who found one person from Estonia and that person offered her accomodation.
Thank for that organisation, you will get free accomodation.
I think that it is better to live at somebody home than in the hotells or in the guesthouse. Then it better change to practise language also.
Bad is only that it takes lot of time when they will accept your account and you can start with person finding, who can offer you accomodation.
:?

Jah, ma olen juba kuulnuda sellest. Aga tema nimi on Hospitality Club. Kui mul on raha (ja ei vői minu sőbradel :D) ma sőidan kindlast nii, et ma őőbin kellegi kodus Hospitality Clubist.

WaffaDrunker
Real Name: Waffa Margus

Postby WaffaDrunker » 2009-02-10, 1:44

Ma ise ka HC liige, kuid eelistan tunduvalt CS ( http://www.couchsurfing.com/users/waffa ) - neil asjad palju paremini organiseeritud ning ka võimalusi rohkem.

Eestis on CS ja HC ühendatud, neil on ka iga kuulised meetingud ning muud huvitavat - kalendrile saad ligi sealt http://www.couchsurfing.com/meetings.html - veebruaris on kaks suurt miitingut meil plaanis.

Levo

Postby Levo » 2009-02-10, 9:57

WaffaDrunker wrote:Ma ise ka HC liige, kuid eelistan tunduvalt CS ( http://www.couchsurfing.com/users/waffa ) - neil asjad palju paremini organiseeritud ning ka võimalusi rohkem.

Eestis on CS ja HC ühendatud, neil on ka iga kuulised meetingud ning muud huvitavat - kalendrile saad ligi sealt http://www.couchsurfing.com/meetings.html - veebruaris on kaks suurt miitingut meil plaanis.

Kuidas on et sa näitad meetinguid Ungaris? Kas sa juba olnud ka siin?

Return to “Estonian (Eesti keel)”