Kā apiet ģeobloķēšanu, lai skatītos latviešu kanālus ārzemēs..

Moderator:Sol Invictus

User avatar
stordragon
Posts:467
Joined:2004-10-14, 13:09
Country:CNChina (中国)
Kā apiet ģeobloķēšanu, lai skatītos latviešu kanālus ārzemēs..

Postby stordragon » 2018-07-17, 10:18

Sveiki visiem! :)

Vai kāds man var ieteikt starpniekserveri (neviens no šajā lapā uzskaitītajiem serveriem nedarbojas..), kas ļauj apiet ģeogrāfisko bloķēšanu, lai es varētu skatīties video ziņu portālā LSM.LV no valstīm ārpus Latvijas?

Izskatās, ka arī latviešu serveris no mana SetupVPN nedarbojas..

https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/1 ... s-filma-12

"Atvainojiet, šis video satur materiālu, kuru LTV nav tiesību izplatīt valstī, kurā Jūs atrodaties."

(Klikšķiniet, lai apskatītu lielākus attēlus)
SETUPVPN_0.png

SETUPVPN_1.png

Jau iepriekš paldies!
Stor
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
人生得意须尽欢,莫使金樽空对月。
Hvat krevst fyri at kunnast við aðrar mentanir? Tað er fyrst og fremst teirra mál!(á føroyskum)
Dovddan earenoamážit beroštumi suoma-ugrálaš giellajoavkku dutkamuššii.(davvisámegillii)
Būtina imtis neatidėliotinų priemonių nykstančioms kalboms apsaugoti nuo išnykimo;nes kalbinė įvairovė,mano nuomone,yra ne mažiau svarbi nei biologinė!(lietuviškai)

Sol Invictus
Language Forum Moderator
Posts:2989
Joined:2007-01-04, 13:59
Gender:female
Location:Rīga
Country:LVLatvia (Latvija)

Re: Kā apiet ģeobloķēšanu, lai skatītos latviešu kanālus ārzemēs..

Postby Sol Invictus » 2018-07-17, 14:15

Tur ir jābūt sadaļai kur var skatīties raidījumus kuriem nav autortiesību ierobežojumi raidīšanai ārpus Latvijas. Visādi citādi sen nav sanācis skatīties un tas nebija, lai skatītos Latvijas medijus, bet var izmantot proxy serverus caur interneta lapām un rīkiem

User avatar
stordragon
Posts:467
Joined:2004-10-14, 13:09
Country:CNChina (中国)

Re: Kā apiet ģeobloķēšanu, lai skatītos latviešu kanālus ārzemēs..

Postby stordragon » 2018-07-18, 17:58

Sol Invictus wrote:Tur ir jābūt sadaļai kur var skatīties raidījumus kuriem nav autortiesību ierobežojumi raidīšanai ārpus Latvijas. Visādi citādi sen nav sanācis skatīties un tas nebija, lai skatītos Latvijas medijus, bet var izmantot proxy serverus caur interneta lapām un rīkiem

Hei Sol! Paldies par info. Beidzot man ir izdevies skatīties video caur SetupVPN, bet man vēl ir jautājums: man šķiet, ka lielākā daļa LSM portālā ārvalstu raidītās filmu, ārvalstu seriālu un ārvalstu raidījumu ar subtitriem (latviešu valodā) tiek nodrošināta tikai ierunāšanā latviešu valodā.. Kur var atrast raidījumus ar latviešu valodas subtitriem + dublējumām???

LSM.LV (1).png

LSM.LV (2).png


Vēlreiz paldies,
Stor
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by stordragon on 2018-07-18, 18:18, edited 2 times in total.
人生得意须尽欢,莫使金樽空对月。
Hvat krevst fyri at kunnast við aðrar mentanir? Tað er fyrst og fremst teirra mál!(á føroyskum)
Dovddan earenoamážit beroštumi suoma-ugrálaš giellajoavkku dutkamuššii.(davvisámegillii)
Būtina imtis neatidėliotinų priemonių nykstančioms kalboms apsaugoti nuo išnykimo;nes kalbinė įvairovė,mano nuomone,yra ne mažiau svarbi nei biologinė!(lietuviškai)

Sol Invictus
Language Forum Moderator
Posts:2989
Joined:2007-01-04, 13:59
Gender:female
Location:Rīga
Country:LVLatvia (Latvija)

Re: Kā apiet ģeobloķēšanu, lai skatītos latviešu kanālus ārzemēs..

Postby Sol Invictus » 2018-07-18, 18:16

Man liekas, ka internetā neviens tādu iespēju nepiedāvā, varbūt vienīgi nelegālo filmu lapās (pameklē filmas latviski vai ko tamlīdzīgu, ja interesē). Ir manīts, ka var ielādēt subtitrus atsevišķi, nezinu kādā kvalitātē un kā tas strādā, bet varbūt ka tas ir labāks variants

Labojums: nesapratu uzreiz, ka laikam gribi gan subtitrus, gan dublējumu. Šķiet, ka tā rāda tikai ltv dažos gadījumos. Drošvien ja var subtitrus ielādēt atsevišķi un kaut kur dabūt latviski ierunātu filmu var pats apvienot


Return to “Latvian (Latviešu valoda)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests