Spisak hrvatskih i srpskih medija online

Патрислав Андреевич
Spisak hrvatskih i srpskih medija online

Postby Патрислав Андреевич » 2013-10-30, 23:07

Pozdrav svima! Hajde da delimo naše omiljene TV/radio stanice, novine — i šta god — koje možemo čitati, slušati i gledati online. :D

Eto od mene:

Radio stanica: samo Radio SMuzika koju Srbija najviše voli. :mrgreen: Obožavam je uglavnom zbog toga što puštaju puno hrvatskih i srpskih pesama: Parni Valjak, Van Gogh, Đorđe Balašević, Toše Proeski, Riblja Čorba, ... muzika koju i ja najviše volim. ;) Osim toga vesti naravno, te puno drugih zanimljivih programa. ^^

TV stanica: RTS SAT — volim RTS uglavnom zbog SLAGALICE!! Ako ne znate Slagalicu, onda mnogo ste izgubili, jer je to najbolji televizijski kviz na svetu! :D Možete da je gledate svakog dana u 18:25 na SAT-u, koji je dostupan besplatno preko interneta.

Novine: moj izbor je Blic Online, koji lajkujem i na Fejsbuku, pa uvek kad dođem tamo dobijem najnovije vesti iz Srbije. Svakog dana čitam makar jedan njihov članak.

Delite i vi šta slušate, čitate i gledate na srpskom ili hrvatskom jeziku! Naravno sve mora da bude besplatno dostupno na internetu, da svi možemo da to proverimo. :)

Ne znam da li već postoji negde takva tema, ili da li će ona biti zanimljiva za korisnike ovog foruma, ali hteo sam da probam. :)

Return to “Bosnian/Croatian/Serbian (Bosanski/Hrvatski/Српски)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests